Podporte nás

Pokiaľ chcete podporiť našu činnosť a pomáhať ľuďom, ktorí žijú na invalidnom vozíku, stať sa čo najsamostatnejšími, viete nám môcť týmito spôsobmi:

Poslať ľubovoľnú sumu na náš transparentný účet
€ IBAN SK94 8330 0000 0020 0174 8407
Kč číslo účtu 2001748407/8330

Darovaním 2% zatiaľ cez našu spriateľenú nadáciu, pracujeme na zriadení o.z. V prípade poukázania 2% týmto spôsobom je nutné nám mailom poslať údaje – Vaše meno, trvalé bydlisko a sumu 2%, aby sa ku nám peniažky reálne dostali. Pripájam odkaz, na ktorom nájdete „Vyhlásenie“, v ktorom sú údaje pre firmy, pre vytvorenie daňového priznania alebo ktoré treba vypísať a spolu s tlačivom z práce odovzdať na daňový úrad. Pre viac info o tejto možnosti nás neváhajte kontaktovať a poskytneme aj tlačivá, aj postup.

https://uloz.to/file/2oP5NtO9BtJz/vyhlasenie-o-poukazani-podielu-zaplatenej-dane-z-prijmov-fyzickej-osoby-1-jpg-pdfPokiaľ máte možnosť riešiť ako firma alebo mesto/obed dotácie a viete,že nejaká dotácia by bola na podobnú činnosť, prosíme, či by ste nám mohli posunúť túto príležitosť.Všetky peniaze, ktoré sa týmito spôsobmi ku nám dostanú, budú použité na financovanie kurzov pre ľudí na invalidných vozíkoch, a vďaka tomu nebudú musieť všetko platiť tzv. zo svojho. Prípadne môžu byť peniaze použité na dokúpenie pomôcok, ktoré sú nevyhnutné na tieto kurzy.

Za každú pomoc Vám zo srdca ďakujeme 🙂